Autronic Regál Bambus 3 s šedými policemi DR-012-3 – stylová úložná řešení pro váš domov!

Autronic Regál Bambus 3 s šedými policemi DR-012-3 je dokonalým prvkem pro zajištění dostatku úložného prostoru v vašem interiéru. Tento regál je vyrobený z bambusového dřeva přírodní barvy a disponuje dvěma látkovými police se šedými zásuvkami. Jeho design skvěle doplní každý moderní interiér.

Materiál a provedení

Autronic Regál Bambus 3 s šedými policemi DR-012-3 je vyrobený z kvalitního a odolného bambusového dřeva. Tento materiál má přirozenou krásu a zajišťuje dlouhou životnost regálu.

Regálové police jsou vyrobeny ze stejného materiálu a disponují rovněž působivým designem. Jak již bylo zmíněno, police jsou zakončeny látkovými šedými zásuvkami, které dodávají tomuto regálu na eleganci a zároveň poskytují dobré úložné možnosti.

Využití regálu

Tento dřevěný regál je multifunkčním prvkem, který může sloužit k různým účelům. Pomocí vkládaných zásuvek lze skvěle využít prostor pro všechny různé spotřebiče, doklady nebo jiné podobné věci. Díky látkovým zásuvkám tak vaše věci nebudou přístupné pouze vám, ale také budou vypadat elegantně.

Dále lze tento regálový systém využít na ukládání šatstva, bot a ručníků. Věci budou pro pohledové umístění k dispozici, a zároveň získáváte dostatek místa, které by jste jistě jinde v bytě potřebovali.

V neposlední řadě se tento regál skvěle hodí do dětského pokoje. Na police lze uložit různé dětské hračky, knihy a další věci, aby si vaše dítě mohlo snadno najít vše potřebné.

Nosnost regálu

Každá z uložených zásuvek má nosnost 2,5 kg. Bambusové dřevo, ze kterého je regál vyrobený, má vysokou pevnost a stabilitu, díky čemuž můžete být jisti, že váš majetek je v bezpečí.

Když si chcete pořídit tento úchvatný regál, můžete navštívit stránky Vybírej nábytek, kde ho najdete k dispozici. Nečekejte a pořiďte si ten správný stylizovaný regál pro vaše prostory!