Béžová plastová jídelní židle Banne Void – moderní a praktická volba pro vaši jídelnu

Jídelní židle Void, navržená Lexem Pottem, představuje atraktivní designový kousek. Byla navržena tak, aby ji šlo snadno zasunout pod každý jídelní stůl – to oceníte hlavně v domácnostech, kde probíhá boj o cenné a metry čtvereční. I přes její kompaktní design vás ohromí svým pohodlím, které je umocněno vyššímu područkami. Kombinace černého plastu a lakovaného kovu dodá vaší jídelně nádech elegance a minimalismu, využít ji ale můžete i v pracovně nebo u psacího stolu.

Design

Jídelní židle Banne Void vyniká svým moderne minimalistickým designem, který pasuje do každé moderní domácnosti. Tvar židle je přizpůsoben tak, aby ji bylo snadno možné zasunout pod stůl a šetřit tak prostor. Kombinace černého plastu a lakovaného kovu dodává židli elegantní vzhled.

Béžová plastová jídelní židle Banne Void

Pohodlí

Přestože Banne Void má minimalistický vzhled, pohodlí uživatelům jistě nechybí. Židle má vyšší područky pro větší pohodlí a odpočinek. Sedák i opěradlo jsou ergonomicky navrženy pro co nejvíce komfortu během sezení. Pokud dlouho sedíte u stolu, oceníte právě pohodlný design této jídelní židle.

Detail Béžové plastové jídelní židle Banne Void

Barevné varianty

Béžová plastová jídelní židle Banne Void je dostupná v třech barevných variantách – béžová, černá a bílá. Můžete si tak vybrat podle vašich individuálních potřeb a vkusu. Navíc ji můžete mít se dubovou podnoží, což dodá židli ještě větší eleganci a noblesu.

Béžová plastová jídelní židle Banne Void v bílé provedení

Objednávka

Béžová plastová jídelní židle Banne Void je k dispozici v našem e-shopu na adrese https://www.codina.cz/produkt/bezova-plastova-jidelni-zidle-banne-void. Minimální objednatelné množství jsou dva kusy.

Béžová plastová jídelní židle Banne Void v béžovém provedení

Pro větší pohodlí při jídle a designový zážitek v interiéru je jídelní židle Banne Void tou nejlepší volbou. Přináší moderní vzhled, pohodlí a praktičnost do vašeho domova.