Designový zelený taburet ASIR Taburet ALYA pro vaši kuchyni či obývací pokoj

Na trhu najdete širokou nabídku různých typů a stylů nábytku. Pokud se vám líbí moderní design a rádi byste měli něco nového v kuchyni či obývacím pokoji, pak by mohl být pro vás zajímavým pořízením designový zelený taburet ASIR Taburet ALYA.

Polstrovaný oválný taburet složený ze tří samostatných částí

Tento taburet je unikátní tím, že se skládá ze tří samostatných částí. Tyto části lze jednoduše spojit a vytvořit tak polstrovaný oválný taburet, který je nejen stylový, ale také velmi pohodlný. V případě potřeby je možné každou část použít i samostatně jako sedátko pro návštěvu.

Složený taburet využijete jako konferenční stolek nebo podložku pod nohy. Díky jeho rozměrům a výšce je vhodný i jako konferenční stolek nebo podložka pod nohy. Je to skvělý doplněk do obývacího pokoje, který nejen vypadá dobře, ale také je velice praktický.

Specifikace taburetu:

  • Materiál: dřevěná konstrukce, potah -polyesterový samet
  • Šířka: 120 cm
  • Výška: 40 cm
  • Hloubka: 80 cm

Pokud se rozhodnete pořídit si designový zelený taburet ASIR Taburet ALYA, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu materiálů a velmi pevnou konstrukci. Potah je vyroben ze speciálního polyesterového sametu, který se velice dobře čistí a je odolný vůči opotřebení.

Díky jeho unikátnímu designu a skvělým vlastnostem, je ASIR Taburet ALYA ideální volbou pro každou moderní domácnost. Pokud máte zájem se o tomto produktu dozvědět více, navštivte prosím jeho stránku na našem e-shopu.

Ilustrační obrázek

Vyberte si zelený taburet ASIR Taburet ALYA jako doplněk do vaší kuchyně nebo obývacího pokoje. Udělejte si radost a pořiďte si moderní a praktický nábytek, který vám bude sloužit mnoho let.