Hnědý jutový koberec Ribbon od Mette Ditmer Denmark ve velikosti 70×150 cm

Ribbon – to je ručně tkaný koberec od značky Mette Ditmer Denmark, který vaše nožky udrží zaručeně v teple. Zároveň je vyrobený z jutových vláken s antistatickými, izolačními a vlhkost regulujícími vlastnostmi, jenž se navíc pyšní skvělou odolností a dlouhou životností.

Jaké jsou vlastnosti jutového koberečku od Mette Ditmer Denmark?

Antistatické vlastnosti jutových vláken zabraňují přitahování prachu a nečistot, což znamená, že koberec snadno udržíte v čistotě. Zároveň se díky antistatickým vlastnostem sníží riziko elektrického náboje a koberec se tedy nesmaží.

Izolační vlastnosti jutových vláken pomáhají udržovat teplo v místnosti, což zlepšuje komfort obývání a zároveň šetří náklady na účtech za topení.

Vlhkost regulující vlastnosti jutových vláken zase zajistí, že koberec bude rychle schopen absorbovat vlhkost, která v místnosti koluje. Zamezí se tak vzniku plísní a nežádoucích zápachů.

Proč si vybrat právě koberec Ribbon od Mette Ditmer Denmark?

Pro uvedené vlastnosti jutových vláken je koberec Ribbon od Mette Ditmer Denmark perfektním doplňkem pro bydlení. Navíc je tkaný ručně, což z něj činí jedinečný kus, který vašemu interiéru dodá osobitost a jedinečnost.

A že si můžete být jisti i kvalitou zpracování a materiálem, z něhož je koberec tvořen. Výrobek pochází od renomované dánské firmy Mette Ditmer Denmark, která dokáže spojit tradiční zpracování a moderní design. Také velikost 70×150 cm se hodí do menších bytů a nezaberete s ním příliš místa.

Nakonec ještě krásné oznámení pro ty, kteří už se na kobereček těší – v naší nabídce si ho můžete zakoupit zde: .

koberec Ribbon od Mette Ditmer Denmark