KOŠ S PEDAÁLEM – VYBRALI JSME PRO VÁS SADENA!

V dnešním článku se zaměříme na praktický a moderní doplněk, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Jde o koš s pedálem, který je nejenom praktický, ale i vzhledově pohodlný a moderní. Pokud hledáte nový koš na odpadky, máme pro vás skvělý tip – koš Sadena s nášlapným pedálem s objemem 5 litrů (TYP:2149601, BÍLÁ). Tento koš se stanou skvělým pomocníkem při utřídění odpadu.

Moderní design koše Sadena

Jak již bylo řečeno, koš Sadena s nášlapným pedálem se pyšní moderním designem. Jde o velmi elegantní koš v bílé barvě, která se hodí do každého interiéru. Tento koš má také praktický hliníkový nášlapný pedál, díky kterému můžete koš snadno otevřít a zavřít.

vzhled koše Sadena

Objem koše Sadena

Koš Sadena je malý koš s objemem 5 litrů. Díky tomu se hodí na menší kuchyňské odpadky, jako jsou například konce banánů, papírové ubrousky nebo malé obaly od potravin. Vzhledem k tomu, že má koš Sadena malý objem, můžete ho snadno přemístit nebo umístit do menších skříněk nebo úložných prostor.

objem koše Sadena

Práškový nástřik koše Sadena

Koš Sadena je vyroben z kvalitních materiálů s praktickým práškovým nástřikem. Tento typ nástřiku je velmi odolný proti škrábancům, což zajišťuje, že váš koš bude vypadat jako nový i po mnoha měsících používání. Práškový nástřik také zajišťuje snadnou údržbu a čištění koše.

praktický nástřik koše Sadena

Uvedený koš je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a moderní koš na odpadky do své domácnosti. Díky malému objemu se hodí pro menší kuchyně nebo pomocné prostory a s praktickým nášlapným pedálem je jeho použití velmi snadné. Vyberte si koš Sadena s nášlapným pedálem s objemem 5 litrů již dnes a užijte si funkčnost a moderní design v jednom!