Moderní šatní skříň TABARI S s efektním sonoma designem a zrcadlem


Popis produktu

Šatní skříň TABARI S se zrcadlem je moderní kus nábytku, který udělá každou ložnici sofistikovanou. Skříň je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm s hrany ABS a má rozměry 150 x 58 x 200 cm. Kromě praktického úložného prostoru nabízí také efektní sonoma design a velké zrcadlo, které zvětší prostor a usnadní převlékání.

Parametry šatní skříně TABARI S

  • Barva: sonoma
  • Rozměry: 150 x 58 x 200 cm
  • Materiál: laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS, hliníkové kolejnice Sevroll
  • Dodání: v demontu
  • Záruka: 24 měsíců

Využití moderní šatní skříně

Šatní skříň TABARI S s efektním sonoma designem a zrcadlem je praktickým a stylovým řešením pro každou ložnici. Nabízí dostatek úložného prostoru pro oblečení, doplňky a další věci, které chcete ukládat. Díky velkému zrcadlu je také snadné si převlékat a zkontrolovat svůj outfit.

Výhody laminované desky s hrany ABS

Laminovaná deska je velmi odolná a snadno se čistí. Hrany ABS zase zajišťují pevnost a odolnost vůči poškrábání a opotřebení. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše šatní skříň TABARI S bude vypadat jako nová po dlouhá léta.

Montáž šatní skříně

Šatní skříň TABARI S se zrcadlem je dodávána v demontu, takže ji budete muset sami sestavit. Balíček obsahuje všechny potřebné díly a montážní návody, takže by to neměl být problém pro každého s trochou manuální zručnosti.

Zakoupit šatní skříň TABARI S

Pokud hledáte moderní a praktickou šatní skříň pro svoji ložnici, určitě stojí za to zvážit možnost nákupu šatní skříně TABARI S se zrcadlem. Tento výrobek si můžete objednat na https://www.velkynabytek.cz/produkt/satni-skrin-tabari-s-sonoma-zrcadlo. Objednávka je snadná a rychlá, a navíc máte jistotu 24měsíční záruky.

Obrázky šatní skříně TABARI S

Šatní skříň TABARI S
Šatní skříň TABARI S