Nadčasový design pro váš interiér: Wallity Nástěnný obraz Coco bílý

Coco Chanel – nejznámější značka světa

Nástěnný obraz Coco je synonymem jednoduchosti, střídmosti a elegance. Coco Chanel je nejslavnější značkou světa, tak proč ne i ve vašem interiéru! Svým celkovým designovým zpracováním se bude hodit do místností s honosným nádechem. Může zdobit nejen obývací pokoje, či studentské police, ale i hotovou galerii umění!

Dominanta nese své jméno s hrdostí

Obraz Coco je mimořádně prostou dominantou, která nese své jméno s hrdostí. Již pouhý název Coco a dodatek I AM FASHION zdůrazňuje dva odlišné charaktery – nadřazenost a skromnost. Celý prvek je decentně zdoben zlatým orámováním, které obrazu dodá na originalitě a napomáhá jeho obdivovatelům jasně určit, kde obraz začíná, a kde naopak končí.

Specifikace produktu:

Elegance zaobalena v jednoduchosti

Kombinace nadčasových barev Coco Chanel dodávají prostoru na eleganci a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Obraz má průměr 23,5 x 28,5 cm a doplní tak každou místnost.

Vhodný pro široký okruh lidí

Díky svému nadčasovému designu je obraz Coco vhodný pro široký okruh lidí. Určitě nezklame fandy jednoduchých prvků, kteří hledají něco, co dokáže nejlépe vyniknout ve své jednoduchosti.

Minimalistický prvek pro každý interiér

Obraz Coco je ideální volbou pro všechny, kdo hledají minimalistický prvek pro svůj interiér. Přidá do něj nádech elegance a zároveň nepůsobí příliš nápadně.

Odkaz na produkt Wallity Nástěnný obraz Coco: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/wallity-nastenny-obraz-coco-23-5m28-5-cm-bily

Wallity Obraz Coco bílý