Nástěnný věšák Cerchi od KARE Design – stylový a praktický doplněk pro váš interiér

V dnešní době, kdy se soustředíme na každý detail našeho interiéru, nechceme přehlédnout ani praktické doplňky, které nám zpříjemní každodenní život a zároveň budou vypadat stylově. Jedním z nich je nástěnný věšák Cerchi od značky KARE Design.

KARE DESIGN Nástěnný věšák Cerchi 61cm

Nástěnný věšák Cerchi je malý pomocník, pro kterého najdete využití kdekoliv v interiéru. Je široký 61 cm a umožňuje zavěšení až šesti svršků. Věšák s kulatými háčky je vyroben z oceli a jeho maximální nosnost je 10 kg.

Rám věšáčku je opatřen neutrálním černým práškovým nástřikem, se kterým dobře ladí lakované háčky. Univerzálního pomocníka můžete umístit do vstupní haly vašeho domova i do kanceláře nebo do čekárny u lékaře, skvěle ale poslouží také v ložnici, dětském pokoji nebo v kuchyni. K dispozici je i ve větším provedení.

Nástěnný věšák Cerchi od KARE Design

Nástěnný věšák Cerchi má moderní a minimalistický design, který se hodí do každého interiéru. Jeho použití je velmi snadné – jednoduše ho zavěsíme na zeď podle našich potřeb a využijeme ho k zavěšení kabátů, bund, šál a dalších kousků oblečení.

Nástěnný věšák Cerchi od KARE Design je nejen praktickým pomocníkem, ale také stylovým doplňkem pro váš interiér. Vyberte si své oblíbené kousky oblečení a nechte je viset na tomto moderním věšáku.

Nástěnný věšák Cerchi od KARE Design využitý v interiéru

Nakupovat nástěnný věšák Cerchi od KARE Design můžete na stránkách Sidonia.cz.

Přidejte do svého interiéru moderní a praktický kousek v podobě nástěnného věšáku Cerchi od KARE Design.