Nová kožená lenoška Hoorns Tergi 110 cm: Pro levou stranu dostupná i v černé barvě!

Útulné bydlení začíná mít stále větší vliv na výběr nábytku. Lidé si totiž stále více a více uvědomují, že kvalitní nábytek nejenže zkrášluje prostor, ale také může významně ovlivnit náladu a pohodu uvnitř domova. Ačkoliv se nabídka nábytku stále rozrůstá, máme pro vás tip na jeden unikátní kousek, kterým je kožená lenoška Hoorns Tergi 110 cm.

Krásný design pro Váš interiér

Lenoška Tergi je designový kousek v moderním stylu, který kombinuje čalouněný sedák z recyklované kůže a stabilní kovovou podnož. Přestože se jedná o nábytek poměrně malých rozměrů, působí velmi atraktivním dojmem. Prostorovost je totiž hlubší, než by se při prvním pohledu mohlo zdát.

Vzácností této lenošky je také boční opěrka, která zajišťuje ještě pohodlnější sezení. Tergi je k dostání jak v levém, tak v pravém provedení, což se hodí třeba do menších bytů nebo pokojů s omezeným prostorem.

Jestliže tedy hledáte nábytek, který vám zútulní domov a dodá mu unikátní atmosféru, je lenoška Hoorns Tergi ideální volbou.

Péče o lenošku je snadná

Jako všechny kožené kousky si i tento žádá o správnou péči. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Takto budete mít jistotu, že lenoška vypadá pokaždé jako nová a bude vás dlouho sloužit.

Zajímavá a stylová kožená lenoška z domácí dílny Tergi je tedy připravena obohatit váš interiér. Rádi vám nabídneme nejlepší cenu, když si objednáte tuto koženou lenošku právě na našem e-shopu.

Kožená lenoška Hoorns Tergi 110 cm

Zkrátka a dobře, kožená lenoška Hoorns Tergi 110 cm je nenahraditelný kousek pro každého, kdo chce mít kvalitní nábytek, který osloví nejen svým designem, ale také svou praktičností a pohodlností. Nesporným benefitem je také její pevnost a dlouhá životnost, takže pokud uvažujete o pořízení kožené lenošky, nemusíte už dál hledat.