Novinka: Bavlněné povlečení Canzone modrá od Kvalitexu!


Oblíbený motiv s ornamenty a puntíky

Pokud hledáte nové povlečení, které bude skvěle vypadat a zároveň bude příjemné na dotek, můžeme vám nabídnout novinku od Kvalitexu – bavlněné povlečení Canzone modrá s oblíbeným motivem s ornamenty a puntíky.

Tento zajímavý vzor v kombinaci modré a bílé barvy dodá každému pokoji neobyčejný vzhled. A navíc, díky použitému materiálu, bude povlečení velmi příjemné na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku.

Ať už si oblíbený motiv s ornamenty a puntíky zamilujete hned na první pohled, nebo si ho oblíbíte až po delší době používání, tuto novinku určitě oceníte. A pořídit si ji můžete jednoduše zde: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/kvalitex-bavlnene-povleceni-canzone-modra-3

Rozměry a zapínání povlečení

Povlečení je z obou stran stejné a je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře.

Vyrobeno v České republice

Kvalitex je značka, která dbá nejen na kvalitu svých výrobků, ale i na to, aby byly vyrobeny u nás v České republice. Povlečení Canzone modrá není výjimkou, takže si můžete být jisti, že kupujete produkt vyráběný s precizností a láskou k řemeslu.

Obsah balení

Balení obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Bavlněné povlečení Canzone modrá od Kvalitexu