Skříň s posuvnými dveřmi Tempo Kondela ROMUALDA 180 v dubu lefkas/černé barvě

Multifunkční a praktická skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru za posuvnými dveřmi, je ideálním doplňkem interiéru pro ty, kteří ocení praktičnost a zároveň zajímavý dizajn.

Vyžadujete-li kvalitní a prostorný úložný systém do vašeho domova a nechcete příliš kompromitovat prostorovou úspornost, je skříň Tempo Kondela ROMUALDA 180 tou správnou volbou.

Tempo Kondela ROMUALDA 180

Vnitřní design skříně

Představují dvě věšákové tyče, tři šuplíky na každé straně a police. Tento vnitřní design skříně vyhovuje potřebám mnoha lidí, kteří si do svých místností potřebují uložit šaty, kabáty a další oblečení.

Navíc, skříň šikovně vyplní prostor v chodbě či hale, přičemž ještě svým designem a zrcadlem na dveřích prostor opticky zvětší.

Skladba Tempo Kondela ROMUALDA 180

Kvalita a dostupnost

Skříň Kondela je kvalitní výrobek z masivního dřeva, který vám nabízíme na našem e-shopu BestNabytek.cz za velmi příznivou cenu.

Aby byla doprava Vašich nákupů co nejjednodušší, nabízíme kvalitní a spolehlivé odbytové služby u všech našich produktů.

Veškeré naše zboží nabízíme po celé České republice, a to v demontu s přehledným návodem na sestavení a všemi potřebnými součástkami, aby se Vám sestavovalo co nejpohodlněji.

Specifikace skříně

  • Barva: dub lefkas/černá
  • Typ zásuvky: posuvné dveře
  • Materiál: masivní dřevo
  • Šířka: 180 cm
  • Skříň je dodávána v demontu s přehledným návodem na sestavení a všemi potřebnými součástkami.

Tloušťka materiálu: 16 mm

Vybírejte jenom kvalitní produkty a ušetřete si čas i peníze.