Stylová obývací stěna Pico s vintage optikou dřeva a osvětlením v tmavém betonovém provedení


Obyčejná stěna nestačí

Chcete zútulnit svůj obývací pokoj a dodat mu stylový nádech? Obvyklé stěny s jednoduchými policemi nebo skříňkami vám již nestačí a sháníte návštěvoující stěnu, která by se hodila k vašemu domácímu interiéru? Pokud ano, měli byste mít zájem o obývací stěnu Pico s vintage optikou dřeva a moderním osvětlením. Tato stěna totiž svým designem jednoduše ovládne celý váš obývací pokoj.

Pico – nový prvek v interiéru vašeho domu

Obývací stěna Pico je vyrobena z kvalitního materiálu, který se postará o to, že stěna bude vypadat velmi vysoká kvalita a bude sloužit řadu let. Z funkčního hlediska nabízí obývací stěna Pico mnoho možností, jak uspořádat váš oblíbený a nejčastěji používaný nábytek. V obývacím pokoji neztratíte ani hustotu poliček, doplňkových skříní ani záchytných míst.

Zaujme na pohled

Obývací stěna Pico značky Nabytek.cz je skvělou volbou pro ty, kteří hledají prvek, který ladí s moderním interiérem. Tato stěna s tmavě šedým tónem betonu a výšivkou dřeva vytváří skvělé vystavení vašich oblíbených předmětů a zároveň dokonale slouží k umístění televizoru a dalšího technického vybavení. Tyto detaily jsou skvěle doplněny vysokou kvalitou osvětlení, které dodává celému pokoji útulnou atmosféru.

Stylová obývací stěna Pico

Pohodlné ukládání věcí

Obývací stěna Pico vám nabízí mnoho praktických skříněk a polic, kde si můžete ukládat věci, které se vám líbí nebo které potřebujete mít v obývacím pokoji při ruce. Skříňky a police jsou navíc vybaveny vysokou kvalitou prostřednictvím prosklených dveří a skleněných lišt, takže když je zavřete, budou vaše věci vypadat velmi pěkně a vkusně.

Zkuste nový trend ve vašem interiéru

Obývací stěna Pico vás přesvědčí o tom, že styl nemusí být drahý. Nabytek.cz vám nabízí vysokou kvalitu a stylový design za velmi dobrou cenu. Pokud hledáte nový a moderní prvek ve vašem obývacím pokoji, měli byste vyzkoušet „stěnu“ a zjistíte, jak úžasná na nanesení celému interiéru její design a osvětlení je.

Detail obývací stěny Pico

©2021