Stylový akátový TV stolek Kave Home Thinh s rozměry 165 x 45 cm


Masivní TV stolek Kave Home Thinh – osobitý styl s nádechem Skandinávie

Přírodní akátové dřevo a černě lakovaná podnož – to je kombinace, která zaujme každého. Masivní TV stolek Kave Home Thinh má rozměry 165 x 45 cm a dokonale zapadne do každého moderního interiéru. Tento nábytek je nejen elegantní, ale i velmi praktický. Pohodlně se na něj vejde veškerá elektronika a přístroje, které jsou nezbytné pro moderní domácnost.

Stylové akátové dřevo je trvanlivé a odolné vůči mechanickým poškozením. Jeho povrch je příjemný na dotek a jeho barva připomíná přírodu. Lakovaná podnož je navíc extrémně odolná vůči poškození a odpovídá nejnovějším trendům v oblasti designu nábytku.

Kave Home Thinh – řada nábytku pro váš domov

Kave Home Thinh je řada nábytku, která zahrnuje nejen TV stolek, ale také další kusy nábytku, které dokonale zapadnou do vašeho bytu. Nábytek z této řady je přírodní a svěží a má svůj osobitý styl. Nejen, že poslouží jako praktický nábytek pro váš byt, ale zároveň zpříjemní vzhled každé místnosti.

Oživte svůj domov s komodou Thinh a dalším nábytkem z této řady a nechte se unést skandinávským stylem, který je aktuálně velmi oblíbený.

Jak správně pečovat o akátový nábytek

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Váš stylový akátový TV stolek Kave Home Thinh se stane tím nejkrásnějším a nejpohodlnějším centrem vašeho obývacího pokoje. Navíc získáte velmi praktický nábytek, který bude sloužit vaší rodině mnoho let. Pokud hledáte nábytek s osobitým stylem, je TV stolek Kave Home Thinh tou nejlepší volbou.

Odkaz na produkt: https://www.esrom.cz/produkt/akatovy-tv-stolek-kave-home-thinh-165-x-45-cm

Stylový akátový TV stolek Kave Home Thinh

Masivní TV stolek Kave Home Thinh