Stylový námořnický pléd LANZARETTI Premium v modré barvě, rozměry 140 x 200 cm


Punc luxusu a pohodlí

, dodává do každé místnosti pocit nadčasového luxusu a pořádnou dávku pohodlí. Tento pléd je vynikajícím doplňkem pro každého, kdo má rád námořnický styl a touží po kvalitním produktu.

Kvalitní materiály

Při procesu výroby se používají ty nejkvalitnější materiály a nejúdržitelnější technologie. Pléd je vyroben z 100% vlny, s použitím příze z Nového Zélandu, Polska a Itálie. Všechny materiály jsou získávány humánním způsobem, tzv. cruelty-free.

Péče o pléd

Pro zachování kvality plédu je důležitá správná péče. Pléd lze vyprat v pračce na cyklus vlna s maximální teplotou 30°C a s použitím pracích prostředků určených na vlnu. Po vyprání je potřeba pléd velmi šetrně usušit, raději bez odstřeďování.

Pokud dodržíte tyto jednoduché kroky, váš pléd bude mít dlouhou výdrž a stane se nezbytným doplňkem vašeho domova. Pro dosažení luxusního vzhledu můžete pléd kombinovat s jemnými polštáři a dekoracemi, které mu dodají další styl a eleganci.

námořnický styl

Objednejte si svůj námořnický pléd

Nabízíme vám jedinečnou příležitost pořídit si námořnický pléd LANZARETTI Premium v modré barvě za skvělou cenu. Objednávejte ihned na našich stránkách a dodání vás čeká během několika dnů. Dejte svému interiéru luxusní a nadčasový nádech s tímto dokonalým plédem.

Neotřelý nápad na dekoraci vašeho domova si můžete splnit jednoduše a rychle. Objednejte si nyní námořnický pléd LANZARETTI Premium v modré barvě na adrese www.vybirejnabytek.cz/produkt/namornicky-modry-vlneny-pled-lanzaretti-premium-140-x-200-cm.

modrá barva plédu

Pohodlí a eleganci můžete mít do každé místnosti vašeho domova. Objednejte si námořnický pléd LANZARETTI Premium a vychutnejte si pocit nadčasového luxusu každý den.