Světle šedá barová židle Kave Home Nolite o výšce 65 cm z látky – recenze a specifikace

Designová barová židle Kave Home Nolite je perfektní v každém detailu a poskytne vám pohodlné posezení. Čalouněný sedák ve světle šedé barvě s nápaditým detailem v podobě všitých knoflíků, dodávají barové židli styl, jedinečnost a eleganci. Měkký sedák podpírá kovová podnož s dekorem dřeva. Pro větší pohodlí je podnož opatřena kovovou opěrkou na nohy v černé barvě. Nadčasová barová židle Nolite bude ozdobou každé moderní kuchyně, ale bude skvělou volbou i do kaváren nebo restaurací.

Kave Home Nolite barová židle

Perfektní design a maximální pohodlí

Tato barová židle má perfektní vzhled, který okouzlí každého návštěvníka. Díky pečlivě vybíraným materiálům a elegantnímu designu tato židle skvěle doplní výbavu vaší kuchyně či obývacího pokoje. Měkký sedák pašírovaný v šedé barvě společně se stylem v podobě všitých knoflíků poskytují nejen pohodlí, ale také vynikající vzhled. Čeho si však ceníme nejvíce, je vynikající kvalita materiálů a jejich zpracování.

Jednoduchá údržba a vysoká odolnost

Kave Home Nolite barová židle je vyrobena z odolných materiálů, které jsou snadné na čištění. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Díky kovové podnoži s dekorem dřeva a kovové opěrce na nohy v černé barvě, je tato barová židle velmi pevná a odolná. Proto si můžete být jisti, že vám bude sloužit po mnoho let.

Kave Home Nolite barová židle

Skvělá volba do každého interiéru

Tato nadčasová barová židle Nolite je skvělou volbou do každého interiéru. Perfektně se hodí do moderních kuchyní, ale stejně tak skvěle vypadá v kavárnách či restauracích. Pokud hledáte stylový a elegatní nábytek, který poskytne maximální pohodlí, pak je barová židle Kave Home Nolite tou správnou volbou.

Nakupujte kvalitní barové židle a další nábytek na nabytekhned.cz a udělejte si doma pohodlí s námi!