Tempo Kondela Křeslo EKIN – osvěžující mentolový nádech s kvalitním bukovým rámem

Křeslo EKIN

Elegantní jídelní polokřeslo v mentolové látce.

Pokud hledáte nový kousek nábytku, který by vám dodal do vašeho interiéru svěžest a přitom by byl kvalitní a stabilní, pak by vás mohlo zaujmout toto mentolové křeslo EKIN od značky Tempo Kondela.

Dřevěné nohy v dekoru buk zajistí stabilitu

Stabilitu zajišťují dřevěné nohy v dekoru buk. Nejenže jsou pevné a odolné, ale zároveň také vypadají velmi elegantně. Hranaté nohy odpovídají modernímu designu a vizuálně prodlužují celé křeslo.

Dekorativní šití zádové opěrky

Dekorativní šití zádové opěrky.  Nejenže jsou nohy důležité, ale základem komfortního sezení je samozřejmě sedák a zádová opěrka. V tomto křesle jsou oba tyto prvky pečlivě navrženy a provedeny tak, aby vám co nejvíc ulehčily sezení a zároveň dodaly potřebný komfort. Zádová opěrka je vybavena dekorativním šitím, které dodá křeslu na eleganci a originalitě.

Kvalitní rozměry sezení

Hloubka sedu: 41 cm

Šířka sedu: 42 cm

Šířka zádové opěrky: 58 cm

Výška zádové opěrky: 42 cm Jak je již uvedeno výše, pohodlí sezení je u tohoto křesla na prvním místě. Proto jsou všechny rozměry tak pečlivě navrženy a vypracovány, aby vám poskytly nejen příjemnou podporu, ale i dostatečné prostornost.

Snadná montáž

Dodávané v demontu. S novým nábytkem obvykle přichází i práce s jeho montáží. Nicméně s tímto křeslem EKIN se nemusíte bát. Je snadné a rychlé ho sestavit, takže si můžete užívat své nové křeslo co nejdříve.

Montáž křesla EKIN

Pokud vás zaujalo toto mentolové křeslo EKIN od značky Tempo Kondela, můžete si ho objednat na stránkách Nábyteklevněji.cz. Zde si můžete vybrat z celé řady variant a barev, takže si určitě najdete to svoje.