Unikátní oválný obraz Really Nice Things s námořnickým motivem

Really Nice Things v překladu znamená „opravdu pěkné věci“, a tato španělská značka to jen dokazuje. Vždyť právě doplňky a dekorace jsou tím, co dělá domov domovem, a proč si nezpříjemnit každodenní život nějakou tou pěknou věcí? Vneste do interiéru trochu šťávy a hrajte si.

oválný obraz Really Nice Things

Oválný obraz Really Nice Things Hello Sailor

Really Nice Things Hello Sailor je unikátní oválný obraz, který určitě neunikne pozornosti návštěvníků vašeho domova. Tento námořnický motiv zajišťuje, že vás bude obraz při každém pohledu bavit a budete si na něj rádi vzpomínat. Prodejcem tohoto skvělého kusu je e-shop Naradi.cz, kde naleznete řadu dalších originálních dekorací.

námořnický motiv oválného obrazu Really Nice Things

Vyváženost motivu a provedení jsou hlavní přednosti oválného obrazu Really Nice Things. Jedná se o námořnický motiv zpracovaný v černobílé barvě, která perfektně ladí s většinou interiérů, ale neztrácí na svém výrazu. Kromě toho je obraz zpracován vysokou kvalitou a pečlivostí a to se projevuje na jeho dovedném provedení.

Oválný tvar obrazu Really Nice Things Hello Sailor pak zajišťuje dvojnásobnou originalitu a jistou jedinečnost, jelikož se jedná o netradiční tvar obrazu. Obraz není umístěn do skutečného rámu, je pouze graficky naznačen, což dodává obrazu dalšího stylu a ušlechtilosti.

Kromě toho je tento oválný obraz univerzální a hodí se jak do větších, tak menších interiérů. Větší rozměry obrazu (60 x 40 cm) zajišťují, že se obraz neztratí v prostoru a naopak velikost menšího oválného obrazu (40 x 30 cm) zajišťuje, že i menší domácnosti jej mohou snadno začlenit do interiéru.

unikátní tvar oválného obrazu Really Nice Things

Závěr – Really Nice Things Hello Sailor je skvělou volbou pro všechny, kteří touží po něčem nevšedním do svého interiéru. Jeho námořnický motiv zaručuje, že se nebudete nudit a jeho oválný tvar zajišťuje, že bude mít obraz svoje místo v každé domácnosti, bez ohledu na její velikost a styl. Obraz zakoupíte na e-shopu Naradi.cz, kde naleznete řadu dalších originálních dekorací.