Unikátní závěsné svítidlo z habrového dřeva Kütük Yanık


Budiž světlo ♥

Design, který okouzlí

Jako mávnutím kouzelným proutkem si rozzáříte své místnosti díky tomuto závěsnému svítidlu. Jeho design je tak neotřelý a nevšední, že každý návštěvník vašeho domova si ho zamiluje na první pohled. Toto svítidlo se totiž nebojí být jiné a jeho nevšední konstrukce dokáže perfektně zapadnout do rustikálního a industriálního stylu.

Konstrukce z jedinečného dřeva

Jeho konstrukce je z pevného kovu a habrového dřeva, které patří mezi nejtvrdší dřeviny původních lesů v celé Evropě. Tato dřevina je pro své nezaměnitelné kresby a barvy velmi oblíbená prakticky po celém světě. Každý kus dřeva je díky tomu jedinečný a vaše svítidlo tak bude mít naprosto originální charakter.

Vysoce kvalitní materiály

Závěsné svítidlo Kütük Yanık není pouze o jedinečném designu, ale i o kvalitních materiálech, které byly pro výrobu použity. Jeho konstrukce je vyrobená z kovu, který zajistí pevnost a stabilitu svítidla. Každý detail byl pak dokonale propracován tak, aby se jednotlivé prvky vzájemně dokonale doplňovaly. A co se týče habrového dřeva, to patří nejen mezi nejtvrdší, ale také nejodolnější dřeviny vůči škůdcům, hnilobě a redukci objemu. Proto je toto svítidlo také velmi dlouhodobě životaschopné.

Vyžaduje žárovky

Žárovky nejsou součástí balení, avšak to není důvod k tomu, abyste si pořídili tento unikátní kousek. Naopak, můžete si sami vybrat tu správnou barvu či wattáž, díky čemuž si své světlo přizpůsobíte přesně svým potřebám a představám.

Zamilujte si Kütük Yanık

Nabízí se otázka, co udělá z této svítidlové konstrukce tuto neobvyklou a neotřelou výrobu tak unikátní? Odpovědí je jednoduše to, že svícení je tím, co do domácnosti přináší nádech života. Světlo totiž dotváří atmosféru a její charakter. Proto si také zamilujte toto svítidlo s názvem Kütük Yanık a dopřejte si unikátní zážitek ze světla v místnosti, kde žijete a relaxujete.

Vyjměte stín ze své duše a dejte svému interiéru nádech kouzla s tímto závěsným svítidlem z habrového dřeva.

Odkaz na produkt

zavesne svitidlo

dreviny