Wallity – sada obrazů vidlice a lžíce 3 ks 19×70 cm černá/bílá


Wallity – sada obrazů Fork and Spoon

Nástěnné obrazy jsou nedílnou součástí každého interiéru a mohou být nejen estetickým prvkem, ale také vyjadřovat charakteristiku vaší vášně.

Charakteristika produktu

Sada obrazů Fork and Spoon je moderním designovým prvkem, který se hodí do všech stylů interiéru. Motivem obrazu je příbor, který se bude vyjímat nejen v restauracích nebo v domácnosti vášnivého kuchaře, ale i ve vaší kuchyni.

Bílé vyobrazení příboru na tmavém textovém pozadí dá jasně najevo, že jídlo má být pro vás nezapomenutelným zážitkem. Sada obrazů může být také vhodnou pomůckou do gastronomických škol, kde nenápadně poukáže na správné sestavení příborového setu.

Specifikace produktu

  • Sada obsahuje 3 ks obrazů
  • Rozměry obrazů: 19 x 70 cm
  • Barva: černá/bílá

Obrazy jsou tisknuty na kvalitním plátně a napnuté na dřevěný rám. Jednoduchá instalace díky zavěšení na zadní straně rámu.

Pokud hledáte moderní a stylizovaný prvek do vašeho interiéru, sada Wallity obrazů Fork and Spoon je to pravé. Kombinací černé a bílé barvy a symetrického motivu příboru vytvoříte vkusný prvek, který se bude hodit do každé místnosti.

Sada obrazů Fork and Spoon je dostupná na www.nabytekted.cz za skvělou cenu.

Wallity - sada obrazů Fork and Spoon

Nezapomeňte si přidat do vašeho interiéru tento moderní a praktický prvek, který vám může sloužit nejen jako estetický prvek, ale také jako pomůcka v gastronomických školách či ve vaší vlastní kuchyni.