Zahradní lavice DIVERO – kvalitní masivní 3-místná sedací souprava v délce 150 cm pro nezapomenutelné posezení v zahradě


Zahradní lavice DIVERO – Kvalitní masivní 3-místná sedací souprava

Pro nezapomenutelné posezení v zahradě

Stabilní lavice z týkového dřeva se hodí perfektně do Vaší zahrady, na Vaší terasu, Váš balkon nebo jako dříve přímo před Váš dům. Ať už jako samostatná lavice nebo součást zahradního koutku s dřevěným stolem a židlemi, tato 3-místná lavice zve k zastavení, uvolnění, odpočinku nebo k přátelskému rozhovoru s přáteli, známými nebo sousedy.

Zahradní nábytek ze dřeva propůjčí Vaší zahradě přirozenou, rustikální atmosféru a je pravou upoutávkou v každé zahradě.

Teakové dřevo je nejoblíbenější druh dřeva u zahradního nábytku. Je velmi robustní a odolné vlivu počasí a proto velice vhodné k použití ve venkovních prostorech. Zahradní lavice DIVERO ze tří centimetrového teakového masivního dřeva zajišťuje, že se na ni budete moci posadit s pocitem naprosté bezpečnosti při každodenním používání.

Kvalitní materiál a provedení garantují dlouhou životnost a nenáročnost na údržbu. Pro dlouhodobou radost z Vaší lavice, doporučujeme pravidelnou péči o ni s použitím teakového oleje. Tím nejen prodloužíte životnost Vašeho teakového nábytku, ale také zvýrazníte žilkování dřeva. Použité dřevo pochází z kontrolovaného pěstování dřevin.

Zahradní lavice DIVERO právě pro Vás

Zahradní lavice DIVERO s délkou 150 cm je ideální pro vaši zahradu. Krásně se hodí k Vašemu výběru zahradního nábytku a náladě, kterou chcete na Vaší zahradě vytvořit. Zahradní lavice DIVERO je vhodná jak pro velké rodinné posezení, tak i pro klidné odpočinkové místo na Vaší zahradě.

Lavice je vyrobena z kvalitního teakového dřeva a nabízí Vám tři místa k sezení.

Lavice pro romantické večery a rodinná posezení

Zahradní lavice DIVERO Vám nabízí nespočet možností užívání. Zvolte si ji pro romantické večery s milovanou osobou nebo pro rodinná posezení s Vaší rodinou. Zahradní lavice DIVERO Vám nabízí pohodlné a stabilní sezení a vytvoří v zahradě neopakovatelnou atmosféru.

Lavice je vyrobena s důrazem na detail a kvalitu. Teakové dřevo poskytuje nejen pevnost a odolnost, ale i příjemný pocit a pocit stability.

Zvolte kvalitní dřevěný nábytek pro Vaši zahradu

Když si koupíte zahradní nábytek DIVERO, budete mít zaručenou velkou spokojenost s vynikající kvalitou a designem. Lavice z teakového dřeva Vám nabízí trvanlivost a jednoduchou údržbu. Lavice ze tří centimetrového masivního teakového dřeva se hodí kromě Vaší zahrady i na terasu, na balkón nebo přímo před dům. Zahradní lavice DIVERO se stane nezbytnou součástí Vašeho zahradního zařízení a ozdobou Vaší zahrady.

Samozřejmě naleznete v našem shopu vedle vhodných sedáků, také vhodný stůl nebo teakový olej k péči o Vaši lavici a další produkty k tématu dům a za. Navštivte naše stránky a objednejte si zahradní lavici DIVERO.