Zapomeňte na špinavé boty s venkovní rohožkou


Špinavé boty jsou noční můrou každého, kdo se snaží udržet svůj domov čistý a uklizený. Pokud máte venkovní rohožku, která by měla chránit vaše podlahy před nečistotami, ale stále se vám stává, že do domu nesete nečistoty zvenčí, je na čase přemýšlet o změně.

Proč jsou venkovní rohožky neúčinné?

Venkovní rohožky jsou sice určeny k tomu, aby zachytávaly nečistoty a vlhkost z bot, ale v praxi to nefunguje tak, jak by mělo. Často jsou nedostatečně velké, nebo jsou umístěny příliš daleko od dveří, takže se lidé při vstupu do domu nemají kam zastavit a nečistoty se dostanou až dovnitř.

Dalším problémem je, že venkovní rohožky se často neudržují v čistotě. Pokud prší, vlhkost se v nich udržuje a mohou se v nich množit bakterie a plísně. Pokud se na ně něco rozlije, mohou zůstat fleky, které se už nikdy nepodaří odstranit.

Co je lepší alternativa?

Jedním z řešení je investovat do kvalitních vnitřních rohožek, které jsou navrženy tak, aby zachytávaly nečistoty a vlhkost z bot a zároveň se snadno udržovaly v čistotě. Vnitřní rohožky jsou většinou větší než venkovní a jsou umístěny přímo u dveří, takže se lidé mohou zastavit a zbavit se nečistot před vstupem do domu.

Dalším řešením jsou kvalitní botníky, které mají zabudované rohožky a jsou navrženy tak, aby se do nich vejde více párů bot. Tyto botníky jsou praktické a uživatelé je velmi ocení, protože se snadno udržují v čistotě a chrání podlahy před nečistotami.

Na trhu je mnoho možností, jak se zbavit špinavých bot a nečistot v domě. Pokud chcete mít doma čisto a uklizeno, investujte do kvalitních vnitřních rohožek nebo botníků. Navštivte bigshark.cz a vyberte si z široké nabídky produktů, které vám pomohou udržet váš domov čistý a pěkný.