Zelený kovový zahradní jídelní stůl ZUIVER VONDEL – dokonalý kousek pro letní posezení!

Jídelní stůl Vondel na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je nepochybně žebrování, které dodává stolu na originalitě a také vzdušnost, kterou oceníte především v teplejším období. Lakovaný kov zaručí odolnost a bezproblémové využití ve venkovním prostředí, stejně jako snadnou údržbu.

Proč si pořídit právě ZUIVER VONDEL?

Kvalita a odolnost – Kvalitní materiály a pečlivé provedení zaručí trvanlivost stolu po mnoho let. Lakovaný kov je odolný vůči povětrnostním podmínkám a snadný na údržbu.

Vzhled a design – Minimalistický a moderní design s žebrováním na povrchu stolu dodává celkovému vzhledu na originalitě a vzdušnosti.

Univerzálnost – Jídelní stůl je vhodný jak pro venkovní tak i vnitřní prostor a využít ho můžete pro grilování, posezení s přáteli nebo jako pracovní stůl pro práci venku.

Tento kovový zahradní jídelní stůl nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení a sezení až pro 6 osob. Rozměry stolu jsou 214 x 97 cm, což z něj dělá dostatečně velký pro větší společnosti a současně dostatečně kompaktní pro menší zahrady nebo balkony.

Přemýšlíte nad koupí tohoto skvělého zahradního jídelního stolu? Můžete si ho objednat na našem eshopu za skvělou cenu, a to přímo zde: https://www.esrom.cz/produkt/zeleny-kovovy-zahradni-jidelni-stul-zuiver-vondel-214-x-97-cm.

Jak na údržbu a čistění stolu ZUIVER VONDEL?

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zahradní jídelní stůl ZUIVER VONDEL

Závěr: ZUIVER VONDEL je dokonalým kouskem pro letní posezení v zahradě nebo na terase. Nabízí moderní minimalistický design, kvalitní materiály a dostatek prostoru pro pohodlné posezení až pro 6 osob. Neotálejte a pořiďte si tento skvělý zahradní jídelní stůl, který zpestří vaše letní posezení a bude zároveň praktickým pomocníkem. Objednejte si ho ještě dnes z našeho eshopu!

Zahradní jídelní stůl ZUIVER VONDEL